Měsíc a jeho vliv na nás

12.02.2023

O astrologii. Mezi nebem a zemi.

 Má to na mě vliv? 

Ahoj, vítej na mém blogu sebepoznávání. Moje jméno je Alex. Tady to je o astrologii, psychologii, motivaci, meditaci a jiných věcech, na které nejde sáhnout. Nezapomeň odběr na IG a FB pokud tě zajímají způsoby vlivu na sebe a svůj život. 

Jsem ráda, že v ČR je čím dál, tím vím lidí, co si uvědomují, že jedinou oporu, kterou máme, je opora na svůj vnitřní svět. 

Od malička miluji matiku, ta mi vždy šla. Jako malá jsem tvrdila, že budu psycholožkou. Taky jsem chtěla být pomocnou vychovatelkou ve školce, uklízečkou v kině a dokonce i známou zpěvačkou. Každopádně moje láska k matice a psychologii mě intuitivně vedla k práci s lidmi a čísly. 

Právě tato láska mě přivedla i k astrologii, která spojila tyto dvě věci v neobyčejnou symbiózu. Každý den, každou minutu věnuji zdokonalování svých vědomostí a schopností pro pomoc lidem poznat svůj životní směr, překonat životní překážky a najít sebe, svoje vnitřní sílu. 

"Astrologie je víra, která mluví jazykem vědy, a je to věda, která nemůže, jinak než vírou, potvrdit své principy." 

Není žádný člověk, co by nevěděl čím je dle horoskopu. Pamatuji si dobu, kdy jsem neuměla český, ve společnosti se mě jeden muž zeptal, kdo jsem dle horoskopu. Neuměla jsem to vysvětlit, tak jsem řekla, že u nás horoskopy nemáme. 

Každopádně, to co o sobě víme je to, kde se nacházelo sluníčko v době našeho narození. Já jsem například střelec - nejvíc pozitivní a duchovně založené znamení. 

Ovšem na nebi jsou i další objekty, které svou energií určují náš životní směr, naděluji nás talenty, připravují pro nás životní lekce, přes které stejně projdeme. Ať už na to věříme nebo ne. Tady se hodí rčení "Neznalost neomlouvá" 

Dnes Ti povím o měsíci. Pokud si myslíš, že měsíc,  který má vliv na přílivy a odlivy nemá vliv na Tebe, vzpomeňte si 70% organizmu je voda.  Proto měsíc má vliv na naše emoce, náladu, energii. 

Základní funkce měsíce v astromapě 

• emoce / nálada 

• psychika / psychologické vzorce 

• vnímání / vjemy / reakce na svět a na to, co se děje 

• vnitřní pocity 

• adaptace / přizpůsobení 

• nevědomí / podvědomí 

• komfort / komfortní zóna / relaxace 

• návyky / autopilot / co děláme ze setrvačností pod vlivem emocí 

Astrologie je velmi komplexní a jen systematický rozbor astromapy může dát celkový obrázek o životě člověka. Prognostická astrologie pomáhá procházet obecními turbulencemi s co nejmenšími ztrátami. Ovšem, každému dle jeho karmyI:) I o tom to je. 

 Zůstaň se mnou, dále bude více. 

 Mám Tě ráda a nic s tím nedokážeš udělat. Alex